Programma

12.00 - 12.30 uur
Ontvangst met lunch & kennismarkt

12.30 - 13.30 uur
Gebiedsontwikkeling nieuwe stijl

  • 12.30 Kansen voor binnenstedelijke vernieuwing doorMirjam Huffstadt
  • 12.45 Cocreatie in gebiedsontwikkeling door Job vanZomeren
  • 13.00 De veranderende wereld van de corporaties doorMarien de Langen
  • 13.15 Vraagsturing in stedelijke vernieuwing door TheoDohle
  • 13.25 Afsluiting door Mirjam Huffstadt

12.30 - 13.30 uur
Naar projectmanagement 2.0

  • 12.30 Opening door Frens Pries
  • 12.40 Naar projectmanagement 2.0 door Hans Wamelink
  • 12.55 Paneldiscussie o.l.v. Hans Wamelink met Maurice Bakker, Lex Dekker en Paul Slot
  • 13.25 Afsluiting door Frens Pries

13.30 - 14.30 uur
1e workshopronde

  • A Gebiedsontwikkeling nieuwe stijl
    A1 Vraagsturing en collectief opdrachtgeverschap bijbinnenstedelijke gebiedsontwikkeling
    • Edwin Koning en Saskia Verhoeven
    A2 Gebiedsgericht (samen)werken doorwoningcorporaties, bouwbedrijven en ontwikkelaars
    • Marion Garritsen, Joop ten Brink en Dennis Rutges
    A3 Particuliere woningverbetering nieuwe stijl
    • Marius Heijn en Anne Langenesch
  • B Naar projectmanagement 2.0
    B1 Hoe maak je een project tot een succes?
    • Hans Wamelink, Tjeerd Roozendaal en Paul Slot
    B2 Overheidsprojecten moeilijk? Ken de valkuilen
    • Peter Rubaij Bouman, Peter Kole en Henk van der Horst
    B3 Projectmanager 2.0 en zijn leiderschapsstijlen
    • Titus Bekkering, Maurice Bakker en Frank Scherrenberg
    B4 BIM, vloek of zegen?
    • Hans Nijssen, Arjen Adriaanse en Willem Pel
    B5 Hoe Y-proof is projectmanagement?
    • Willem Verbaan, Michiel Kool en Menno Lammers
    B6 Onderzoek naar projectmanagement, maar wat is eigenlijk de vraag?
    • Frens Pries, Olaf Lukkassen, Ton Swanenberg en André Dorée
    B7 Onderwijs in projectmanagement
    • Marieke van der Post, Arie Huisman en Steven Nijhuis
    B8 Relatie project en moederorganisatie
    • Sander Stolk en John van Langeveld
    B9 De projectdirecteur 2.0; schaap met vijf poten?
    • Henny Pries, Jeroen Kok en Wim Korf
    B10 EMVI laten werken
    • Simon Kolkman en Maarten Oliedam
  • C Vernieuwend Vastgoedbeheer
    C1 Ketenintegratie bij woningrenovatie
    • Ben Pluijmers en Jos Pleune
    C2 Woningen op waarde geschat
    • Bas van de Weijer, Netty van Triest en Henk Groot Roessink
    C3 Prestatiegericht vastgoedonderhoud
    • Ad Straub, Egbert Kunst en Jogchem Bagijn

14.30 - 15.00 uur
Pauze & kennismarkt

15.00 - 16.00 uur
2e Workshopronde
Herhaling van de workshops van de 1e ronde

16.00 - 16.15 uur
Pauze & kennismarkt

16.15 - 17.15 uur
Vernieuwend vastgoedbeheer / Openbare les Vincent Gruis

  • 16.15 Opening door Huib de Jong
  • 16.25 Inauguratie door André Henken
  • 16.35 Kansen van cocreatie; samenwerken bij woningrenovatie, openbare les door VincentGruis
  • 17.05 Neem een kanskaart of ga terug naar start doorAlfred van den Bosch
  • 17.15 Afsluiting door Huib de Jong

17.20 - 17.50 uur
Slotdebat
Debat onder leiding van Hans Wamelink met Alfred van den Bosch, Vincent Gruis, Mirjam Huffstadt, Frens Pries, Paul Slot en Job van Zomeren

17.50 - 18.00 uur
Afsluiting
Huib de Jong

18.00 - 19.00 uur
Netwerkborrel & kennismarkt

19.00 uur
Einde programma