Sprekers

Dagvoorzitter

Ad van Liempt

Journalist, tv-programmamaker en bijzonder lector Onderzoeksjournalistiek bij de HU

Keynotesprekers

Joost Conijn

Beeldend kunstenaar, cineast en schrijver


André Henken

Directeur van de Faculteit Natuur & Techniek van de HU


Joris Jaspers

Hoofd Innovatie en universitair hoofddocent Arbeidsbesparende medische hulpmiddelen van de Medische Technologie van het Universitair Medisch Centrum Utrecht


Remko van der Lugt

Lector Co-Design bij het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de FNT-HU


Remco van Lunteren

Gedeputeerde Economische Zaken bij de provincie Utrecht, en lid van de Economic Board Utrecht


Navin Sewberath Misser

Coördinator en docent Technische Bedrijfskunde, specialisme HRM, organisatiekunde en verandering, bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Michaël van Straalen

Voorzitter van MKB-Nederland en lid van de commissie-Van Pernis 'HBO Techniek in BEDRIJF'


Danielle Vossebeld

Hogeschooldocente Werktuigbouwkunde bij het Institute for Engineering & Design van de FNT, tevens vicevoorzitter Honours Beoordelingscommissie bij IED.

Sessieleiders

Daan Andriessen

Lector Methodologie van Praktijkgericht Onderzoek (MPO) bij de HU, en voorzitter van de expertgroep (afstudeer)protocol van de Vereniging Hogescholen


Roepesh Bechan

Coördinator van de minor Railtechniek bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Anita Bosman

Projectleider bij de Master of Informatics bij de Academie voor Techniek & Innovatie van de HU


Henk Brinksma

Hogeschooldocent Bouwtechniek en Architectuur bij het Instituut voor Gebouwde Omgeving van de HU, en promovendus Toekomstbestendig Renoveren aan de TU-Delft


Erlijn Eweg

Projectleider Business Development bij het Centre of Expertise Smart Sustainable Cities van de HU


Frank Foole

Hogeschooldocent Bouwkunde bij  het Instituut voor Gebouwde Omgeving van de HU, en zelfstandig architect (Noorderlicht Architekten Delft)


Anton Franken

Lid van het college van bestuur van de HU


Johan Garssen

Onderzoeksprojectleider bij Danone, en hoogleraar Immunopharmacologie bij de Universiteit Utrecht


Jens Gijbels

Design Researcher bij het lectoraat Co-Design van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU


Paul Go

Hogeschooldocent Elektrotechniek/Mediatechnologie bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Dan Greve

Hogeschooldocent-onderwijsadviseur bij het Institute for ICT van de FNT-HU, tevens onderzoeker bij het lectoraat Methodologie van Praktijkgericht Onderzoek


Michael Grijpink

Teammanager bij het Centrum voor Natuur & Techniek van de HU


Joep Hamerlinck

Hogeschooldocent Chemie/Chemische Technologie bij het Institute for Life Sciences & Chemistry van de HU


Robert Huls

Hogeschooldocent Technische Bedrijfskunde bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Alard Joosten

Docent Bedrijfscommunicatie en projectleider bij de Faculteit Communicatie & Journalistiek van de HU


Saskia van Laar

Interim-manager van het Expertisecentrum Docent HBO i.o. bij de Faculteit Educatie van de HU


Rogier Laterveer

Hogeschooldocent Bouwkunde bij het Instituut voor Gebouwde Omgeving, en onderzoeker bij het lectoraat Vernieuwing van de Bouwketen van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU


Hans Madlener

Opleidingsmanager en senior projectleider Rail Academy bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Sander Mulder

Oprichter-eigenaar van Yppah, en onderzoeker en coach bij o.a. het lectoraat Co-Design van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU en de TU Eindhoven


Steven Nijhuis

Onderzoeker bij het lectoraat Nieuwe Cultuur in de Bouwketen van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de FNT-HU, tevens projectleider HBO ICT en docent Bedrijfskunde bij de opleiding System & Network Engineering van het Institute for ICT van de FNT-HU


Raymond Pieters

Lector Innovative Testing in Life Sciences and Chemistry bij het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU


Leo Pruijt

Docent Informatica bij het Institute for ICT van de HU


Alexander Udink ten Cate

Voormalig lector-directeur van het kenniscentrum Technologie van Hogeschool Windesheim


Pascal Ravesteijn

Lector Procesinnovatie en Informatiesystemen bij het Kenniscentrum Innovatie & Business van de HU


Hennie Schaapveld

Docent en studieadviseur duaal onderwijs bij het Institute for Engineering & Design van de HU, tevens coördinator van de minor Railtechniek


Arie van Scheepen

Trainee-docent Technische Bedrijfskunde bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Geert Schoenmakers

Hogeschooldocent Chemie/Chemische Technologie bij het Institute for Life Sciences & Chemistry van de HU


Annette Schenk

Teamleider Bedrijfscommunicatie bij de Faculteit Communicatie & Journalistiek van de HU


Rob Sillen

Onderzoeker bij het lectoraat Microsysteemtechnologie/Embedded Systems van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU, en docent onderzoeksvaardigheden bij het HU-honoursprogramma


Anna Slootweg

Manager ‘Werken & Leren in de Wijk’ bij de Faculteit Maatschappij & Recht, en manager ‘De B van HBO’ bij de FNT van de HU


Jan Stoker

Hogeschooldocent bij het Centrum voor Natuur & Techniek, en onderzoeker (Maincontracting) bij het lectoraat Vernieuwend Vastgoedbeheer van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU


Mireille Stout

Hogeschooldocent Technische Bedrijfskunde, specialisme o.a. Innovatie, Prestatiemanagement en Supply Change Management, bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Gino van Strijdonck

Programmamanager van Chemelot Innovation and Learning Labs (CHILL)  


Tim Strikers

Freelance adviseur bij het bureau Planlogisch Advies in ruimtelijke ontwikkeling, en sinds 2011 betrokken bij het project ‘Die berg komt er’ van initatiefnemer Thijs Zonneveld


Dorine Tamis

Teamleider System and Network Engineering bij het Institute for ICT van de FNT, coördinator Honours bij ICT én coördinator Honours FNT.


Ivo Tiebosch

Hogeschooldocent Zoölogie bij het Institute for Life Sciences & Chemistry van de FNT-HU


Hiddo Velsink

Programmaleider-onderzoeker bij het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU


Dennis van Velzen

Directeur Productdevelopment bij AFAS Software


Yvonne Verbeek

Onderzoekster bij mkb-bedrijf DOPharma


Nadia Verdeyen

Managing Director of the Centre of Expertise Smart Sustainable Cities of HU University of Applied Sciences Utrecht, the Netherlands


Ronald Vlasblom

Hogeschooldocent Chemie/Chemische Technologie bij het Institute for Life Sciences & Chemistry van de HU


Danielle Vossebeld

Hogeschooldocente Werktuigbouwkunde bij het Institute for Engineering & Design van de FNT, tevens vicevoorzitter Honours Beoordelingscommissie bij IED.


Kitty Vreeswijk

Hogeschooldocent Technische Bedrijfskunde (B2B-marketing, duurzame bedrijfskunde/MVO en verandermanagement) bij het Institute for Engineering & Design van de HU


Wim van Vught

Hogeschooldocent Chemie/Chemische Technologie bij het Institute for Life Sciences & Chemistry van de HU


Serge Wallagh

Hogeschooldocent/teamleider Business IT & Management bij het Institute for ICT van de HU, en 20 jaar werkzaam geweest in commerciële advieswereld bij o.a. Microsoft en KPMG


Jochem Wartena

Development Engineer bij Zodiac Aerospace


Wiebe Wiersema

Bijzonder lector Architectuur Digitale Informatiesystemen bij het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU, en Senior Architect bij de Rijksdienst voor Wegverkeer


Marieke Zielhuis

Projectleider bij het lectoraat Co-Design van het Kenniscentrum Technologie & Innovatie van de HU

Informatie over een spreker? klik op de foto

Daan Andriessen

Roepesh Bechan

Anita Bosman

Henk Brinksma

Joost Conijn

Erlijn Eweg

Frank Foole

Anton Franken

Johan Garssen

Jens Gijbels

Paul Go

Dan Greve

Michael Grijpink

Joep Hamerlinck

André Henken

Robert Huls

Joris Jaspers

Alard Joosten

Saskia van Laar

Rogier Laterveer

Ad van Liempt

Remko van der Lugt

Remco van Lunteren

Hans Madlener

Navin Sewberath Misser

Sander Mulder

Steven Nijhuis

Raymond Pieters

Leo Pruijt

Pascal Ravesteijn

Hennie Schaapveld

Arie van Scheepen

Annette Schenk

Geert Schoenmakers

Rob Sillen

Anna Slootweg

Jan Stoker

Mireille Stout

Michaël van Straalen

Gino van Strijdonck

Tim Strikers

Dorine Tamis

Ivo Tiebosch

Alexander Udink ten Cate

Hiddo Velsink

Dennis van Velzen

Yvonne Verbeek

Nadia Verdeyen

Ronald Vlasblom

Danielle Vossebeld

Kitty Vreeswijk

Wim van Vught

Serge Wallagh

Jochem Wartena

Wiebe Wiersema

Marieke Zielhuis